Statira

Scarf

درباره ما

فروشگاه استاتیرا از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرده و از همان ابتدا بر پایه خواسته ها و نیاز های روز جامعه و با توجه به سلایق مختلف و بهره گیری از جدید ترین مدهای حجاب روز ایران و جهان فعالیت خود را ادامه داده و همیشه محور اصلی این فروشگاه مشتری مداری و کیفیت و قیمت متناسب با کیفیت بوده است.

سعی ما همیشه بر این بوده اجناسی متناسب با شرایط جامعه از نظر پوشش و هم سو با سلایق بانوان ایرانی در اختیار مردم قرار دهیم و همچنین بر آنیم با توسعه کالای ایرانی کمکی به اقتصاد جامعه و همچنین اشتغال زایی داشته باشیم.

از این پس نیز با راه اندازی فروشگاه آنلاین قصد داریم شرایط خریدی آسان و با کیفیت را برای همه هموطنان عزیز فراهم آوریم و با اطمینان فروشگاه اینترنتی استاتیرا جدید ترین کالا های روز را با نازلترین قیمت ارائه میدهد و اطلاعات تمامی محصولات که در سایت قرار دارد دقیق و کامل و بدون بزرگنمایی میباشد.

با تشکر

بهنام نورالسنا

درباره مسئول

اینجانب بهنام نورالسنا متولد ۱۳۷۰ صادره از تهران متعهد به اجرای تمامی قوانین مربوط به سایت میباشم و امیدوارم با ورود به عرصه تجارت الکترونیک بتوانم گام کوچکی در جهت پیشرفت جامعه و راحتی هموطنان عزیز برداشته باشم.